TESLİMAT KOŞULLARI

  • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin sevkiyat noktası Kapalıçarşı İstanbul'dur. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
  • Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
  • Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo çıkışı ve teslimat yapılamamaktadır.
  • Sipariş edilen ürünlerin kargo çıkışları ve kargo takip numaraları bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Kargo takip kodu ile kargonuzu takip edebilir ve size en kısa zamanda ulaşmasını temin edebilrsiniz.
  • Kargo çıkışını müteakip anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi paketinizi sigortalı olarak size teslim edecektir. Lütfen kargo yetkilisi gitmeden paketi açarak ürünü kontrol ediniz, ÜRÜN SİGORTALI OLDUĞUNDAN, üründe herhangi bir deformasyon varsa kargo yetkilisine ZABIT TUTTURMANIZ GEREKMEKTEDİR. Bu tür ürünleri zabıt tutturduktan sonra kargo yetkilisine iade ediniz, tutturduğunuz zaptı saklayınız
  • sednakuyumculuk.com bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü birden fazla adette alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir, bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu süreler sonunda tüketiciye tedarik edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.